Тіхановську шантажували, залякали — активіст про її звернення

Білоруський активіст пояснив, чому суперниця Лукашенка виїхала з країни

Тіхановську шантажували, залякали — активіст про її звернення

Заяву суперниці Олександра Лукашенка на виборах президента Білорусі Світлани Тіхановської прокоментував білоруський ресторатор, активіст Вадим Прокоп'єв.

"Все дуже просто. ДБ, цинічна операція — поставити перед камерою. Швидше за все, шантажували дуже, швидше за все, залякали. Я думаю, це стосується чоловіка в карцері. Вірити нічому не можна. Світлана — героїня. Вона зробила більше, ніж вона могла зробити. Вона перевиконала свій план", — сказав він.

Читайте також: Тіхановська на таке не розраховувала — політтехнолог про протести в Білорусі

Світлана Тіхановська 10 серпня виїхала з Білорусі до Литви та випустила відеозвернення. У ролику вона каже, що стояла перед складним вибором. "Люди, бережіть себе, будь ласка! Жодне життя не варте того, що зараз відбувається", — сказала вона.

Читайте також: Чи визнають вибори на Заході: озвучений прогноз, що чекає Лукашенка

 

Популярні відео

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента. Офіційні результати показали перемогу чинного президента Олександра Лукашенка в першому турі з результатом трохи більше ніж 80%. Проте опоненти звинуватили його в масових фальсифікаціях і вийшли на акції протесту, які переросли в зіткнення з поліцією.

Джерело Україна 24 Теги