"Лукашенко - антибілорус": Шушкевич про вплив Путіна на президента Білорусі

Повна нісенітниця - припускати, що Лукашенко є гарантом незалежності Білорусі

"Лукашенко - антибілорус": Шушкевич про вплив Путіна на президента Білорусі

Перший голова Верховної Ради незалежної Білорусі Станіслав Шушкевич в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що думка про те, що чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко є гарантом незалежності Білорусі - помилкова.

«Повна нісенітниця - припускати, що Лукашенко є гарантом незалежності Білорусі. Він ворог незалежності, він антибілорус, він антибілоруський президент, він фальсифікує весь час вибори, виграючи на свою користь. Він будь-які методи готовий застосувати, щоб зберегти свою владу - більше ніякої мети у нього немає. При тому ці розкоші нагадують панування латиноамериканських хунт, коли вони абсолютно не рахувалися з думкою людей і знищували всіх ворогів правителів і урядів», - зазначив ексголова Верховної Ради Білорусі.

Читайте також: "Іде лавина людей": Шушкевич про ситуацію в центрі Мінська після виборів

Популярні відео

Він наголосив, що Лукашенко для утримання влади користується допомогою Кремля.

«Ніяким гарантом незалежності країни Лукашенко не являється. За час його правління у нас пройшла примусова русифікація. І він здає всі позиції, щоб зберегти владу. І він лишається при владі завдяки російській підтримці, точніше завдяки підтримці Кремля. Тільки завдяки цьому він панує - і будь-який наказ Путіна він виконає», - заявив Шушкевич.

Читайте також: Білорусь може пройти шлях України — експерт про білоруську економіку після виборів

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи готовий президент Білорусі Олександр Лукашенко зробити свого сина Миколу наступником.

 

Джерело Україна 24 Теги