"Іде лавина людей": Шушкевич про ситуацію в центрі Мінська після виборів

Такого ніколи не було - того, що я бачу зараз зі свого вікна

"Іде лавина людей": Шушкевич про ситуацію в центрі Мінська після виборів

Перший голова Верховної Ради незалежної Білорусі Станіслав Шушкевич в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, що відбувається в Мінську після закінчення голосування на виборах президента.

«Вся міліція мобілізована, весь ОМОН мобілізований, всі в Мінську. Я перебуваю на вулиці, яка веде до Стели за 500 метрів від неї. Іде лавина людей. Я просто в такому стані, що я не можу бути сам причетним, брати участь у цьому заході. Але такого ніколи не було, навіть на демонстраціях, того, що я бачу зараз зі свого вікна», - зазначив Шушкевич.

Читайте також: Вибори в Білорусі, перші підсумки - спецефір

Однак, за його словами, чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко не стане здаватися і буде протистояти протестам.

«Лукашенко набрид. Але він готовий як озвіріла людина, котра прагне влади - він готовий на будь-які кроки. Я боюся за нашу молодь. У мене болить серце від того, що я бачу зі свого вікна. Він переконаний, що забезпечує тут стабільність, але давно став гальмом у розвитку Білорусі і забезпечує свою банду розкішшю і нічим іншим. Люди це зрозуміли. Вони не змиряться з такою тиранією над собою», - заявив ексголова Верховної Ради Білорусі.

Популярні відео

Читайте також: Білорусь може пройти шлях України — експерт про білоруську економіку після виборів

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи готовий президент Білорусі Олександр Лукашенко зробити свого сина Миколу наступником.

Джерело Україна 24 Теги