Результати виборів у Білорусі: експерт вказав на речі, які викликають недовіру

Є багато питань щодо організації виборчого процесу в Білорусі

Результати виборів у Білорусі: експерт вказав на речі, які викликають недовіру

Голова Комітету виборців України Олексій Кошель в ефірі телеканалу «Україна 24» назвав фактори, які можуть викликати недовіру до результатів виборів президента Білорусі.

«Мені дуже не подобаються норми законодавства, які дають надзвичайно широкі можливості для дострокового голосування. Так, ці норми є в багатьох країнах світу, але в країні, де десятиліттями спостерігається традиція нечесних виборів, в країні, де на виборах не брала участь ні ОБСЄ, ні інші авторитетні організації, мене дуже непокоїть норма законодавства про дострокове голосування», - заявив голова КВУ.

Читайте також: Вибори в Білорусі — марафон онлайн

За його словами, механізму контролю за збереження бюлетенів після дострокового голосування у Білорусі фактично не існує.

«Плюс, прикриваючись коронавірусом, у Білорусі обмежили кількість спостерігачів до трьох. Є багато питань щодо організації виборчого процесу, тому недовіра до результатів виборів може бути колосальною», - заявив Кошель.

Популярні відео

Читайте також: Лукашенко хотів домовитися з Путіним: експерт розповів про план Білорусі

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи готовий президент Білорусі Олександр Лукашенко зробити свого сина Миколу наступником.

Джерело Україна 24 Теги