"У Лукашенка розв'язуються руки": політолог назвав найважливіші дні для Білорусі

Експерт розповів, як діятимуть Лукашенко і опозиція

"У Лукашенка розв'язуються руки": політолог назвав найважливіші дні для Білорусі

Про те, як розгортатимуться події після виборів у Білорусі найближчим часом, розповів політолог Олег Саакян в ефірі каналу "Україна 24".

"Для Білорусі не сьогоднішній день буде найважливіший, а сьогоднішня ніч і завтрашній день і ще приблизно два дні після цього. Оскільки там вже будуть розігруватися різні карти. Лукашенко гратиме тим, що переобрався, і відповідно в нього розв’язуються руки. А опозиція гратиме тим, що вона не визнає ці вибори, і ми розуміємо, що це з самого початку готувалося, що це одна з логік подібних дій в авторитарних режимах", — сказав він.

Читайте також: Вибори в Білорусі - марафон онлайн

Популярні відео

Експерт вважає, що Лукашенко у будь-якому разі виграв би вибори.

"Направду, ми розуміємо, що те, що відбувається в Білорусі – далеке від виборів, незважаючи те, що Лукашенко досі зберігає найбільшу підтримку. І якби зараз відбувалися демократичні вибори, у мене немає особливих сумнівів у тому, що Лукашенко на них би переміг, але із значно меншим відсотком", — сказав він.

Нагадаємо, 9 серпня відбуваються вибори президента Білорусі. У Києві на виборчій дільниці в посольстві Білорусі люди освистали посла.

Джерело Україна 24 Теги