Затримання журналістів у Білорусі: стали відомі подробиці

Журналістка Ірина Ромалійська розповіла, чому її з колегами вигнали з Білорусі

Затримання журналістів у Білорусі: стали відомі подробиці

Про подробиці свого затримання в Білорусі розповіла журналістка телеканалу "Настоящее время" Ірина Ромалійська в ефірі "Україна 24".

Я була в Білорусі у відрядженні. Я журналістка. З моїми колегами ми поїхали висвітлювати хід передвиборчої кампанії, самі вибори. І в нас не було акредитації, як і у всіх наших колег, які там є чи можливо будуть. Тому що півтора місяця тому МЗС Білорусі перестало видавати акредитації міжнародним журналістам, на мою думку, саме для того, щоб їх не було підчас цієї президентської кампанії та під час виборів, бо не потрібно діючий владі, щоб якось потрапляла інформація назовні про те, що відбувається в країні", — сказала вона.

Читайте також: Протести неминучі, але є питання — експерт про наслідки виборів у Білорусі

Популярні відео

Також журналістка повідомила, що у Білорусі в день виборів почалися проблеми з інтернетом

"Сьогодні з самого ранку по всьому Мінську вирубається інтернет, немає мобільного інтернету, дуже слабкий стаціонарний інтернет. Блокується YouTube, Telegram та інші соцмережі", — сказала вона. 

Читайте також: Вибори в Білорусі - марафон онлайн

Нагадаємо, 7 серпня в готелі "Мінськ" в столиці Білорусі затримали трьох журналістів, які висвітлювали на місці президентські вибори: Ірину Ромалійську, Юрія Баранюка та Івана Гребенюка. Журналістів звинуватили у роботі без акредитації та депортували з країни.

Джерело Україна 24 Теги