Протести неминучі, але є питання — експерт про наслідки виборів у Білорусі

Політолог розповів, у чому проблема білоруської опозиції

Протести неминучі, але є питання — експерт про наслідки виборів у Білорусі

Протести в Білорусі після виборів неминучі, але змін не буде. Таку думку висловив політолог-міжнародник Андрій Бузаров в ефірі каналу "Україна 24".

"Протести та демонстрації неминучі. Ми бачили, що відбувалося в Білорусі останні два тижні. Попри всі можливості, правоохоронні органи, влада Білорусі не змогла запобігти мітингам. Питання в наслідках. До чого ці мітинги приведуть? У мене великі сумніви, що активність опозиційно налаштованих громадян може привести до якихось змін", — сказав він.

Читайте також: Вибори в Білорусі — марафон онлайн

 

Популярні відео

Експерт зазначив, що білоруська опозиція зараз розділена.

"Проблема у фрагментації опозиції. Немає одного лідера, їм буде складно об'єднатися, тому що всі ці опозиційні діячі, якщо їх розділити з політтехнологічної точки зору, діляться на дві частини. Одні проросійські, а інші — антиросійські, але питання в тому, хто їх підтримує.

Не думаю, що Тіхановська на сьогодні є консолідуючою фігурою, хоча ми визнаємо, що вона найпопулярніший опозиційний діяч", — сказав він.

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі проходять вибори президента. Раніше експерт дав прогноз, що чекає Лукашенка після виборів.

Джерело Україна 24 Теги