Зіткнення після виборів у Білорусі: всі подробиці онлайн

Телеканал "Україна 24" розповідає про перші години після виборів

Зіткнення після виборів у Білорусі: всі подробиці онлайн

9 серпня в Білорусі відбулися чергові, шості вибори президента країни. Після закінчення голосування в Мінську та інших містах країни почалися масові зіткнення і затримання учасників протесту. Станом на ранок 10 серпня повідомляється про багатотисячні акції протесту по всій Білорусі, масштабні зіткнення протестуючих і правоохоронців, застосування силовиками спецзасобів і безліч поранених.

Згідно з попередніми даними білоруської ЦВК і офіційного екзит-полу перемогу на президентських виборах в Білорусі здобув Олександр Лукашенко, який керує державою вже 26 років. Проте, опозиційні екзит-поли показують, що з величезним відривом перемогла його опонентка Світлана Тіхановська.

Телеканал "Україна 24" стежить за тим, що відбувається в Білорусі: кожні півгодини в нашому ефірі новини, періодично здійснюються включення по темі експертів, журналістів, і т.ін.

Також в ефірі телеканалу "Україна 24" напередодні вийшов спецефір, який був присвячений першим годинам після президентських виборів.

За пост очільника держави змагалися 5 кандидатів:

  • - Олександр Лукашенко, президент Республіки Білорусь з 1994 року;
  • - Сергій Черечень, голова партії «Білоруська соціал-демократична Грамада»;
  • - Анна Канопацька, депутат Палати представників VI скликання (2016-2019);
  • - Андрій Дмитрієв, співголова громадського об'єднання «Говори правду»;
  • - Світлана Тіхановська, дружина Сергія Тіхановського - автора каналу «Країна для життя», якому ЦВК країни відмовила у реєстрації ініціативної групи з висунення в кандидати на президентський пост.

Читайте також: Протести неминучі, але є питання - експерт про наслідки виборів в Білорусі

Телеканал "Україна 24" також вів онлайн-марафон, присвячений виборам, ходу голосування.

Читайте також: Вибори президента Білорусі: на дільниці в Києві послу кричали "Ганьба!" — відео

Нагадаємо, раніше експерт Міжнародного інституту демократій Євген Дикий розповів, що може чекати Олександра Лукашенко після виборів.

Джерело Україна 24 Теги