"Вибухне у всій Білорусі": озвучено прогноз, що чекає на Лукашенка після виборів

Масова фальсифікація результатів виборів вже почалася, вважає Євген Дикий

"Вибухне у всій Білорусі": озвучено прогноз, що чекає на Лукашенка після виборів

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вдасться до небачених фальсифікацій заради перемоги на виборах і своїми діями може спровокувати масштабні протести.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт Міжнародного інституту демократій Євген Дикий.

"Нічого особливо неочікуваного (щодо виборів у Білорусі – ред.) не лишилося. Питання стоїть тільки в тому, що абсолютно очевидно, що буде масова фальсифікація – тут до ворожки не ходи. Більше того, за фактом вона вже почалася. Я дуже сумніваюся, що хоч один з білорусів, хто збирається голосувати не за Лукашенка, скористався механізмом дострокового голосування. Цей механізм – це чарівна паличка чинної влади, яка дозволяє заздалегідь дати собі якісь гарантії на випадок, якщо в день виборів все сильно піде не так", - розповів він.

Читайте також: Попереду точка неповернення – експерт про відносини Росії та Білорусі

Коментуючи можливі фальсифікації на виборах, Дикий зазначив:

"Ось у нас уже тут дзвіночок, що вже третина виборців нібито скористалася додатковим голосуванням, тобто 32,24% Лукашенко вже намалював собі. Тому фальсифікація буде, я думаю, такого масштабу, що це можна буде порівняти тільки з сусідньою Росією, навіть наш 2004 рік (вибори президента України у 2004 році – ред.) буде переплюнутий".

Популярні відео

Експерт вважає, що результати виборів викличуть безпрецедентні протести.

"Вважаю, що можна вже практично стверджувати, що просто так це не пройде. Що протести будуть – і вони будуть унікально масовими. Цього разу я очікую, що у всіх обласних центрах вибухне, а, можливо, не лише в обласних", - зауважив він.

Читайте також: Путін грає проти Лукашенка на виборах у Білорусі: політолог назвав причини

Нагадаємо, раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи готовий президент Білорусі Олександр Лукашенко зробити свого сина Миколу наступником.

Джерело Україна 24 Теги