Такого не прощають — Гордон розповів, як Путін постраждав через Лукашенка

Дмитро Гордон розповів, на що у Росії намагалися умовити білоруського президента

Такого не  прощають — Гордон розповів, як Путін постраждав через Лукашенка

Журналіст Дмитро Гордон, який нещодавно взяв інтерв'ю у президента Білорусі Олександра Лукашенка, розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", чому Білорусь більше не в полі друзів Росії.

"Ситуація глибинна насправді. Путін хотів обиратися знову президентом. Він не хотів йти. Але колишня конституція Росії не дозволяла йому це зробити. І тоді, логічно поміркувавши, зрозуміло, що можна стати президентом союзної держави у складі Білорусі та Росії, тобто влити Білорусь до складу Росії.

Потрібна була лише — згода Лукашенка. Але він категорично відмовився. Його і так вмовляли, і сяк, пропонували посади голови Держради, спікера Держдуми Росії, віцепрезидента — ні, навідріз ні", — сказав він.

Читайте також: Випередив Дудя — чому Лукашенко вибрав Гордона для інтерв'ю

Популярні відео

Також Гордон поділився тим, як Лукашенко образив Путіна.

"Олексій Венедиктов (головний редактор радіо "Эхо Москвы" — ред.) розповів мені унікальну історію. І я Лукашенку (під час інтерв'ю — ред.) це сказав. Коли після безрезультатних переговорів у Сочі Путін і Лукашенко піднялися, щоб розійтися, Лукашенко раптом взяв Путіна за ґудзик і сказав: я згоден бути віцепрезидентом. Путін сказав: о...! Він каже: так, я віцепрезидент, ти — президент, рік. А наступного року, я президент, ти — віцепрезидент.

Як такого любити? Звичайно, його не люблять. Через його впертість Путіну довелося йти на дуже непопулярні заходи, робити обнулення, міняти конституцію - ціла історія. Звичайно, такого не прощають", — розповів журналіст.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив про бажання взяти інтерв'ю у президента Росії Володимира Путіна. Також він хоче поспілкуватися з колишніми очільниками України Віктором Януковичем і Петром Порошенком.

 
Джерело Україна 24 Теги