Випередив Дудя — чому Лукашенко вибрав Гордона для інтерв'ю

Український журналіст Дмитро Гордон розповів, хто допоміг йому вмовити Лукашенка на бесіду

Випередив Дудя — чому Лукашенко вибрав Гордона для інтерв'ю

Журналіст Дмитро Гордон, який нещодавно взяв інтерв'ю у президента Білорусі Олександра Лукашенка, розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як домовився про цю бесіду.

"Як мені сказав Олександр Григорович: вивчили вас уздовж і поперек. Всі служби компромату не виявили. Це з одного боку. З іншого боку, я дуже хотів зробити інтерв'ю з Лукашенком багато років. І, звичайно, перед виборами це було б чудово. І я звернувся до пресслужби президента. Там дуже багато запитань було. Але я не хочу називати імена колег з Росії, які хотіли взяти інтерв'ю: Юрій Дудь, Ксенія Собчак та інші", — сказав він.

Читайте також: Лукашенко веде цинічну гру - експерт дав несподівану пораду Україні

Популярні відео

За словами Гордона, домогтися білоруського президента на інтерв'ю йому допоміг син Лукашенка.

"Він ніколи не давав інтерв'ю для YouTube-каналів, але вони вивчили, мабуть, показники, вивчили кількість передплатників, перегляди. І, як сказав мені Лукашенко, вирішальну роль зіграв його син Микола. Микола виявився великим шанувальником мого YouTube-каналу, він там не пропускає нічого, як сказав мені Олександр Григорович, і він (син - ред.) настійно йому порадив. А до Миколи він прислухається, хоча він опозиційний до чинної влади й часто критикує президента", — сказав журналіст.

Раніше український нардеп розповів, для чого Росія буде намагатися посварити Білорусь з Україною та іншими країнами.

 
Джерело Україна 24 Теги