Всі варіанти вигідні Росії, крім одного - нардеп про ситуацію в Білорусі

Депутат розповів, чим може обернутися для Білорусі сварка з Заходом

Всі варіанти вигідні Росії, крім одного - нардеп про ситуацію в Білорусі

Росія намагатиметься посварити Білорусь з Україною та іншими країнами. Про це розповів нардеп з фракції "Європейська солідарність" Ростислав Павленко в ефірі телеканалу "Україна 24".

"У чому небезпека. Для Росії потрібно збільшити свій контроль над Білоруссю. Як вона може цього досягнути? Остаточно посваривши Лукашенка з демократичними країнами, зокрема з Україною, але насамперед з країнами заходу. Найпростіший шлях до цього – якщо Лукашенко піде на якийсь кривавий розгін протестів тощо", — сказав він.

Читайте також: Лукашенко може увійти в історію — ексголова СБУ пояснив, чому

Популярні відео

Депутат зазначив, що найбезпечніший варіант для самої Білорусі — мирне реагування на акції протесту.

"До речі, прозвучала дуже знакова нотка: Майдан не можна скасувати, Майдан не можна зупинити. Тут якраз питання до білоруського суспільства... А питання до білоруської влади – як на це реагувати? Тому що реакція грубої сили буде на шкоду і білоруській владі, і білоруській опозиції, зрештою білоруському регіону і всьому народу – виграє від цього лише Росія. Тому силовий варіант – не варіант. А варіант - єдине, що там може зараз бути, – це мирний процес, уже хай вибирають, кого вибирають. Будь-які інші варіанти гратимуть на користь Росії", — сказав він.

Раніше політолог розповів, що робить Лукашенко у відповідь на масові мітинги на підтримку опозиції.

Джерело Україна 24 Теги