Напруга в Білорусі зростає - політолог розповів, що робить Лукашенко

За словами політолога, в суспільстві зростає напруга

Напруга в Білорусі зростає - політолог розповів, що робить Лукашенко

Більшість мітингів на підтримку опозиційного кандидата в президенти Білорусі Світлани Тихановської скасовані чинною владою. Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів директор інституту "Політична сфера" Андрій Казакевич.

"Минулого тижня по всій країні прокотилися масові мітинги на підтримку Світлани Тихановської, вважається, що досить успішно, - безпрецедентна кількість учасників, хороша організація. Поточного тижня штаб зіткнувся з серйозними проблемами, і більшість мітингів по всіх регіонах були скасовані або саботовані з боку влади", - сказав політолог.

Читайте також: Путін грає проти Лукашенка на виборах у Білорусі: політолог назвав причини

Популярні відео

За словами Казакевича, в суспільстві зростає напруга.

"Сьогодні ввечері має відбутися мітинг в центрі Мінська, який довго готувався, але також було оголошено, що на його місці зараз відбуватиметься офіційний концерт. Виходить, що влада намагається збити хвилю успішних масових акцій. Все це створює додаткову напругу, відчувається нестійкість внутрішньополітичної ситуації, всі готуються до 9-го (серпня, дня виборів - ред.), тому що очікуються акції протесту", - сказав Казакевич.

Читайте також: Затримання "вагнерівців": у Білорусі розповіли, що задумав Лукашенко

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" російський політолог Андрій Піонтковський заявив, що в Росії з 1996 року чекали, що Лукашенко погодиться на приєднання Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги