Трагедія в Бейруті: посол назвав головну причину травм українців

Українці розкидані по всьому Лівану, серед них багато медиків, які зараз допомагають ліванцям

Трагедія в Бейруті: посол назвав головну причину травм українців

Посол України в Лівані Ігор Осташ в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, які травми отримали українці в результаті вибухів у Бейруті напередодні.

«Можу вас заспокоїти: на даний момент немає серйозних втрат, є дрібні травми, порізи, тому що дуже багато скла розбилося в будинках і квартирах. Але ми ще продовжуємо пошуки - на кораблях, на яхтах, у нас є інформація, що громадяни України були членами екіпажу на деяких з них. Але поки що нічого не підтверджується. Підозр щодо зниклих безвісти у нас немає», - заявив посол.

Читайте також: Вибухи в Бейруті: нові подробиці про жертви і потерпілих

Популярні відео

З самим посольством, за його словами, все в порядку, всі живі-здорові, українські консули допомагають людям.

«Українці розкидані по всьому Лівану, серед них, до речі, багато медиків, які зараз допомагають Лівану, багато хто приїхав у Бейрут з інших міст. Завтра прилітає президент Макрон, і, як я розумію, Франція очолить платформу допомоги Лівану, і, звичайно, до неї підключиться Україна. Зараз ми уточнюємо потреби ліванського уряду, комунікації досить складні, тому що навіть Міністерство закордонних справ серйозно постраждало», - зазначив Осташ.

Читайте також: Будинки в руїнах, лікарні переповнені - очевидиця про вибух у Бейруті

Як повідомляв телеканал "Україна 24", в результаті вибуху в Бейруті станом на 5 серпня понад 100 загиблих і 4000 потерпілих, вибухом знесло порт і кілька кварталів. За однією з версій, вибухнули склади з вибухівкою.

Політичний експерт Тарас Семенюк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що вибухи в Бейруті матимуть негативні наслідки для України.

Джерело Україна 24 Теги