Вибух в Бейруті це тест - політолог про несподівані наслідки трагедії

Політолог також вважає, що трагедія стане для інших держав "тестом на людяність"

Вибух в Бейруті це тест - політолог про несподівані наслідки трагедії

Політолог Сергій Таран вважає, що в результаті вибухів в Бейруті держави можуть проявити свою гуманність, а також не виключив, що вибухи міг спровокувати теракт.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Те, що відбулося, здебільшого стало наслідками недосконалих державних інститутів, таких речей не може бути в цивілізованих країнах, очевидно, що це порушення техніки безпеки. Але через те, що в Лівані до цього була непроста політична ситуація, з'явилися підстави думати, що це, можливо, був теракт. До речі, цього і зараз не можна виключати", - сказав політолог.

Читайте також: Вибухи в Бейруті: нові подробиці про жертви і потерпілих

На думку Тарана, ця трагедія ніяк не вплине на ситуацію в регіоні і не змінить її.

"Очевидно, що зараз вибух буде тестом для багатьох країн на людяність, на вміння допомагати навіть тим країнам, з якими були непрості відносини. Але інтереси країн залишаються інтересами, і суперечності залишаються, тому багато чого не зміниться.

У регіоні протиріччя між країнами не економічні, не пов'язані з боротьбою за ресурси, не пов'язані з грошима. Це протиріччя, пов'язані з їх релігійною ідентичністю, мовою, культурою, історією. І, як правило, коли конфлікти навколо цього, вирішити їх найскладніше. Було б наївно вірити, що цей вибух вирішить проблеми регіону і, зокрема, Лівану, але, принаймні, це поштовх до гуманізму", - сказав Таран.

Читайте також: Вибухи в Бейруті: ліванський лікар повідомив про складну ситуацію в лікарнях

Популярні відео

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" політичний експерт Тарас Семенюк розповів, що вибухи в Бейруті матимуть негативні наслідки для економіки України.

Джерело Україна 24 Теги