Путін грає проти Лукашенка на виборах у Білорусі: політолог назвав причини

На думку директора Інституту світової політики, на виборах у Білорусі працює технологія, ніби проти Лукашенка з'являються кандидати з нізвідки

Путін грає проти Лукашенка на виборах у Білорусі: політолог назвав причини

Директор Інституту світової політики Євген Магда в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому вважає що в теперішній передвиборчій кампанії Росія грає проти президента Олександра Лукашенка.

"У даному випадку проти Лукашенка грає Росія. І поява пана Бабарика; і медіатур пана Цепкала, до речі, незареєстрованого кандидата в президенти Білорусі, який буквально сьогодні від Путіна попросив допомоги; і власне активність пані Тихановської, така собі мильна опера на політичний лад – це все-таки елементи російського впливу, а не впливу Заходу", - заявив експерт.

Читайте також: Попереду точка неповернення – експерт про відносини Росії та Білорусі

На його думку, на нинішніх виборах в Білорусі працює технологія, що начебто проти Лукашенка з’являються кандидати нізвідки, адже ні Бабарико, ні Цепкало, ні Тихановська не були до того політичними гравцями.

"Вагнерівці" теж є частиною гри Путіна проти Лукашенка. Чому затримали "вагнерівців", хоча це не перша ПВК, представники якої були на території Білорусі останнім часом. Тому що на ПВК "Вагнера" стоїть криваве брудне тавро, що вони здійснювали військові злочини в Лівії, Сирії. Їх затримання – це сигнал в тому числі і Заходу, що Лукашенко готовий до поступок", - заявив Магда.

Читайте також: Лукашенко хотів "засушити" вибори — екскандидат у президенти Білорусі

Популярні відео

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" російський політолог Андрій Піонтковський заявив, що в Росії з 1996 року чекали, що Лукашенко погодиться на приєднання Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги