Будинки в руїнах, лікарні переповнені - очевидиця про вибух у Бейруті

Зруйновані будівлі в радіусі кількох кілометрів

Будинки в руїнах, лікарні переповнені - очевидиця про вибух у Бейруті

У столиці Лівану Бейруті в результаті руйнівного вибуху загинули і постраждали дуже багато людей, пошкоджені будівлі в радіусі кількох кілометрів.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" мешканка Бейрута Марина Томах.

"Наш будинок розташований за 8 кілометрів від епіцентру вибуху. Важливий момент, що ми знаходимося на висоті 600 метрів. Постраждали будівлі, які розміщені навіть у зоні 5 кілометрів - повибивало вікна, у багатьох вітрини знесло. У будинках зруйновані стелі, стіни, навіть біля нас посипалася трохи стіна", - повідомила мешканка Бейруту.

Читайте також: Потужний вибух у столиці Лівану - експерт пояснив наслідки

За її словами, зараз ніхто не береться назвати навіть приблизну кількість постраждалих, але лікарні в Бейруті переповнені, і вже готуються приймати хворих за межами міста.

"Дуже багато потерпілих, яким необхідно робити операцію. Район, який розміщується за кілометр від центру вибуху - там дуже багато людей загинули або постраждали", - повідомила очевидиця трагедії.

Популярні відео

Коментуючи можливі версії НП, вона зазначила:

"Одна з версій - це те, що літали ізраїльські ракети, і стався вибух. Але одна з останніх версій, що була пожежа. Як мені сказав чоловік, це нітрат амонію, содіум нітрат, якісь хімічні речовини, які стояли багато років, і які ніяк не утилізували. Почалося це з пожежі. Туди виїхала бригада пожежників, і, на жаль, стався вибух. Досі незрозуміло, що з пожежниками, які туди виїхали. Найсумніше, що пожежна станція розміщується в безпосередній близькості до епіцентру подій, звідти допомоги вже не дочекатися".

Фото: Reuters

Як повідомляв телеканал "Україна 24", в результаті вибуху в Бейруті станом на 22.45 вівторка більше 50 загиблих і 2750 постраждалих, вибухом знесло порт і кілька кварталів. За однією з версій, вибухнули склади з вибухівкою.

Джерело Україна 24 Теги