Попереду точка неповернення – експерт про відносини Росії та Білорусі

Будь-який сценарій у Білорусі вигідний для України, вважає Олександр Москалюк

Попереду точка неповернення – експерт про відносини Росії та Білорусі

Відносини Росії та Білорусі можуть пройти "точку неповернення" після скандалу із затриманням під Мінськом російських найманців з приватної військової компанії "Вагнер".

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" політичний експерт Олександр Москалюк.

Читайте також: Затримання "вагнерівців": у Білорусі розповіли, що задумав Лукашенко

Він нагадав, що риторика президента Білорусі Олександра Лукашенка щодо Росії помітно змінюється.

"Мені здається, якщо так далі піде, може статися точка неповернення у відносинах з Росією. Тому що він і раніше досить часто собі дозволяв певні висловлювання, але ці дії заходять все далі й далі", - наголосив експерт.

Популярні відео

Коментуючи можливе майбутнє Лукашенка, він зазначив:

"Якщо ми подивимося досвід окремих авторитарних режимів... Створюється перехідний період для того, щоб хоча б забезпечити собі безпечне майбутнє, щось на зразок того, що мало місце в Чилі".

Також Москалюк висловив упевненість, що який би сценарій у Білорусі не відбувався далі, "в цілому він більше для України позитивний, аніж те, що є на сьогодні".

Читайте також: Затримання "вагнерівців" у Білорусі: ексголова СБУ назвав плюс для України

Нагадаємо, влада Білорусі 29 липня заявила про затримання неподалік від Мінська 33 найманців російської ПВК "Вагнер". Повідомлялося, що близько 200 найманців нібито прибули в країну, щоб дестабілізувати ситуацію під час виборів президента.

Військовий експерт Сергій Грабський в ефірі телеканалу "Україна 24" не виключив, що президент Білорусі Олександр Лукашенко видасть Україні затриманих "вагнерівців", якщо у них виявлять українське громадянство.

Джерело Україна 24 Теги