Росія хоче "узаконити" постачання зброї на Донбас: якою буде відповідь США

Адміністрація Трампа не любить, коли її шантажують, зазначив Гаррі Табах

Росія хоче "узаконити" постачання зброї на Донбас: якою буде відповідь США

США не відмовляться від надання військової допомоги Україні після погроз Росії почати офіційне постачання зброї бойовикам в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив капітан першого рангу ВМС США у відставці Гарі Табах.

"Не думаю, що США відступлять, тому що коли Трамп вступив на посаду президента, перше, що він зробив, - дозволив надання летальної зброї Україні. Все, звичайно, залежить від того, як пройдуть вибори у США. Сьогоднішня адміністрація президента у США не любить, коли її шантажують. Трамп така людина, що він не любить шантаж", - підкреслив військовий.

Читайте також: "Для Байдена Україна — велика частина життя": журналіст про Донбас і вибори в США

Популярні відео

Табах також зазначив, що "не зовсім розуміє", яке відношення до цього має Росія:

"Ми допомагаємо Україні боротися з тероризмом і взяти свої землі, на яких відбуваються терористичні акти, які незаконно були захоплені. А Росія кому допомагає в "ДНР" і "ЛНР"? Вона їх хіба визнає як незалежні держави? За міжнародним правом, США допомагають незалежній державі, визнаній ООН, а Росія кому допомагає? Тут жодного сенсу немає, тут, виходить - взяти і напаскудити".

Читайте також: "Росію потрібно позбавити статусу миротворця": експерт пояснив, для чого

Нагадаємо, що голова комітету Держдуми Росії у справах СНД Леонід Калашников заявив, що РФ почне офіційне постачання зброї бойовикам на Донбас, якщо влада США схвалить виділення Україні військової допомоги на 300 млн доларів.

Раніше американська дипломатка Вікторія Нуланд в ефірі телеканалу "Україна 24" назвала єдиний спосіб звільнити Донбас від Росії.

Джерело Україна 24 Теги