Лукашенко відчинив багато дверей — журналіст про затримання "вагнерівців"

Експерт розповів, у яких країн можуть бути питання до затриманих у Білорусі росіян

Лукашенко відчинив багато дверей — журналіст про затримання "вагнерівців"

Затримання 29 липня в Білорусі представників російської приватної військової компанії "Вагнер"  прокоментував головний редактор інформагентства "РБК-Україна" Сергій Щербина в ефірі каналу "Україна 24".

"Лукашенко собі відчинив багато дверей цією історією, і найперша — це навіть не питання участі цих людей у тому, що відбувалося на сході України. Ні для кого не таємниця, за великим рахунком, що особливо зараз, коли діють певні обмеження, Мінськ є таким собі транспортним хабом для росіян. Через Мінськ можна летіти у різні частини світу, щось там робити... До приватної військової компанії "Вагнер" є питання не лише в України. Це й участь у військових діях у Лівії, в Сирії, в Судані", — сказав він.

Читайте також Приниження для Путіна - в Білорусі прокоментували затримання "вагнерівців"

Популярні відео

Журналіст зазначив, що влада багатьох країн може мати питання до затриманих росіян.

"Чи були ці люди заслані до Білорусі для дестабілізації? Як свідчить українська практика у 2014 році, відправлялися певні люди під час Майдану і до Майдану з якоюсь метою. Є й підозри, що ці люди прилетіли у Мінськ, щоб летіти далі. Начебто у них були якісь картки зв'язку для Судану. 

Я дивився білоруські ТБ-сюжети, і риторика там була досить жорстка. Відмотати цю ситуацію в публічній сфері буде дуже важко. До цих людей є питання не тільки в білоруської та української влади, а й в інших. І це дає Лукашенку простір для маневру", — сказав він.

Нагадаємо, раніше білоруський політичний і громадський діяч, координатор громадської програми "Європейська Білорусь" Андрій Санніков в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував затримання представників військової компанії "Вагнер".

Джерело Україна 24 Теги