"Росію потрібно позбавити статусу миротворця": експерт пояснив, для чого

Військовий експерт розповів, як має діяти Україна на переговорах нормандської четвірки

"Росію потрібно позбавити статусу миротворця": експерт пояснив, для чого

Різні країни світу позитивно оцінюють ініціативи України в переговорах щодо конфлікту на Донбасі. Чи можна отримати практичну користь від цієї підтримки і яким чином це зробити, розповів військовий експерт Олег Жданов в ефірі каналу "Україна 24".

"Це дуже просто. У нормандському форматі треба позбавити Росію статусу миротворця та оголосити Росію стороною конфлікту. Тоді у нас є шлях до розв'язання проблем. Конвертація висловлювань Заходу в нашу підтримку станеться автоматично", — сказав він.

Читайте також Продовження перемир'я на Донбасі — експерт назвав плюс для України

Популярні відео

Експерт вважає, що такий крок може привести до повного припинення вогню на сході України.

"Вся справа в політичному рішенні нашого президента — наскільки йому вистачить сміливості та політичної волі, щоб встати й оголосити про це. Далі Росія не зможе робити якісь різкі кроки, тому що вона стає ізгоєм, одна проти всього світу. І буде насамперед виправдовуватися, а не робити агресивні дії. І, до речі, це може відкрити шлях для повного припинення вогню, бо якщо оголосити її стороною конфлікту, то відповідальність за кожен постріл буде покладено на Російську Федерацію — офіційно як на державу", — заявив він.

Раніше Жданов заявив, що російські війська і бойовики постійно "дратуватимуть Зеленського".

Джерело Україна 24 Теги