Люди втомилися боятися Лукашенка - активіст назвав несподівану причину

Люди готові виходити на вулиці і навіть брати участь у несанкціонованих мітингах

Люди втомилися боятися Лукашенка - активіст назвав несподівану причину

Глава білоруського руху «За свободу» Юрій Губаревич в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про протестні настрої в Білорусі напередодні виборів президента.

«Влада (в Білорусі - ред.) контролює і судову систему, і правоохоронну систему. У будь-який момент будь-яку людини можуть звинуватити невідомо в чому і кинути за ґрати», - зазначив активіст.

Читайте також: "Таке відбувається вперше": білоруський опозиціонер розповів про проблему Лукашенка

Однак, за його словами, в Білорусі суспільство на сьогодні значно змінилося, якщо порівнювати з попередніми президентськими кампаніями.

«Люди втомилися боятися, люди не довіряють чинному президенту. Я думаю, багато в чому це обумовлено його поведінкою під час епідемії коронавірусу, коли замість того, щоб вживати дієвих заходів, ми чули просто гумор якийсь щодо того, як потрібно лікуватися. Люди готові до дій, виходити на вулиці і навіть брати участь у несанкціонованих мітингах», - заявив Губаревич.

Читайте також: Арешт головного суперника Лукашенка: Гордон зробив гучну заяву

Популярні відео

Раніше український експерт з питань зовнішньої політики Владислав Фарапонов в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про масштаби переслідування людей в Білорусі напередодні виборів президента.

Нагадаємо, вибори президента Білорусі відбудуться 9 серпня. Єдиним президентом з моменту введення цієї посади в країні після розпаду СРСР був Олександр Лукашенко.

Джерело Україна 24 Теги