Туристи з арабських країн цікаві Україні - експерт пояснив, чому

На думку експерта, потрібно розвивати інфраструктуру, враховуючи специфіку ісламських країн

Туристи з арабських країн цікаві Україні - експерт пояснив, чому

Туристи з арабських країн представляють для України значний інтерес і залишають в нашій країні великі суми.

Таку думку в ефірі каналу "Україна 24" висловив експерт з туризму Антон Тараненко, коментуючи указ президента Володимира Зеленського, яким для громадян Австралії, Нової Зеландії, Бахрейну, Кувейту, Оману і Саудівської Аравії встановлюється безвізовий режим.

"Якщо Австралія і Нова Зеландія - це країни, з яких до нас їде не дуже багато туристів, то саме туристи з країн Перської затоки та східної частини для нас значно цікавіші. Бахрейн, Оман, Кувейт - це туристи, які приїжджають в міста України і витрачають значні кошти", - сказав експерт.

Читайте також: Відпочинок під час карантину: в МЗС дали важливу пораду туристам

Популярні відео

Тараненко пояснив, що арабських туристів приваблює в Україні "клімат і можливість подихати свіжим повітрям, зелені ліси, річки, гори; з'їздити на Західну Україну, попити там цілющої води".

"Вони здебільшого приїжджають сім'ями від чотирьох до семи осіб, з усією своєю обслугою, це багаті туристи. Нам потрібно з ними працювати. Пострадянські країни, такі, як Азербайджан і Грузія, давно приймають таких туристів", - сказав Тараненко.

На думку експерта, в Україні потрібно розвивати інфраструктуру, враховуючи специфіку ісламських країн - відповідні ресторани, сервіс, поведінка персоналу.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" голова Державного агентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів порадила українцям планувати відпустку в межах країни і дала поради щодо внутрішнього туризму.

Джерело Україна 24 Теги