На кону не лише пост президента: журналістка про заяви Трампа щодо виборів

Журналістка із США розповіла, про що говорять заяви Дональда Трампа щодо виборів

На кону не лише пост президента: журналістка про заяви Трампа щодо виборів

Що говорить президент США Дональд Трамп про президентські вибори, які наближаються, розповіла журналістка із США Карина Орлова в ефірі телеканалу "Україна 24".

"На запитання, чи прийме він результати виборів, Трамп сказав:"Я не можу поки сказати "так", але й не можу сказати "ні". Ми всі пам'ятаємо, що він говорив, що не прийме вибори 2016 року. Просто різниця в тому, що тоді це був PR-крок. Він був упевнений, що Клінтон виграє, і заздалегідь казав, що вибори сфальсифіковані. А коли виграв сам - перестав це говорити. Зараз це зовсім інша заява, тому що на кону стоїть не новий пост президента, а збереження старого, й паралельно тривають кримінальні процеси відносно нього і його родини", — сказала вона.

Читайте також: Складне становище: економіст назвав шанси Трампа на виборах

Орлова оцінила рейтинги головних кандидатів у президенти США.

"Рейтинги Байдена стабільно зростають, Трампа - падають. 60% американців не схвалює те, як Трамп справляється з коронавірусом, це мінус 15% від березня. Байден особливо нічого не робив, але ось запропонував екологічну програму. Єдине, що йому ще потрібно зробити, і він це зробить, — вибрати правильного віцепрезидента. Це 100% буде жінка і, найімовірніше, не біла", — сказала вона.

Популярні відео

Нагадаємо, вибори президента США пройдуть 3 листопада 2020 року.

Раніше експерт розповів, як участь відомого репера вплине на президентські перегони в США.

Джерело Україна 24 Теги