Російська пропаганда прокололася: політолог пояснив нову помилку РФ

Експерт пояснив, яку мету переслідували пранкери дзвінком президенту Польщі

Російська пропаганда прокололася: політолог пояснив нову помилку РФ

Відомі російські пранкери Володимир Кузнєцов (Вован) і Олексій Столяров (Лексус) днями зателефонували переобраному президенту Польщі Анджею Дуді від імені генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша. Серед інших питань співрозмовник польського президента запропонував забрати в України Львів і деякі інші території, які колись були польськими , на що Дуда категорично відповів: "Львів — це Україна".

Ситуацію прокоментував політолог Петро Охотін в ефірі каналу "Україна 24".

"Я думаю, він (Дуда - ред.) вишколений дипломат, і у нього варто повчитися багатьом українським політикам. Це людина, яка розуміє, що вона відповідає не за свої інтереси, а за інтереси держави, і відповідно, гне цю лінію", — сказав він.

Популярні відео

Політолог розповів, на що розраховували пранкери та чи вдалося їм заплановане.

"Я думаю, що хитрість провокації була в тому, щоб він сказав: "Клас, ми давно про це мріємо", з огляду на те, що Дуда вважається націоналістом. І таким чином російська пропаганда мала б класні записи про те, що клин між Україною і Польщею з'явився. Але він не "повівся", — сказав він.

Експерт заявив, що реакція Дуди зіграла на користь відносинам України та Польщі.

Нагадаємо, нещодавно в ефірі телеканалу "Україна 24" журналістка, головред видання "Гордон" Олеся Бацман пояснила, навіщо Путін лякає Україну вторгненням.

Джерело Україна 24 Теги