Угорщина закрила кордон з Україною: кому дозволять проїхати

Прикордонники і митники ведуть діалог з угорською стороною

Угорщина закрила кордон з Україною: кому дозволять проїхати

Угорщина з 15 липня посилила контроль на кордоні з Україною через коронавірус. Яким категоріям людей залишили правило в'їжджати до Угорщини, розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

"За новими правилами Угорщина поділила інші країни на три зони. Це зелена, жовта і червона. Україна потрапляє до червоної. Для іноземців з країн червоної і жовтої зони в'їзд заборонено. Є певні винятки - якщо є посвідка на проживання в Угорщині, або ж люди, дотримуючись вимог в'їзду в інші країни, Угорщину використовують як транзит. Також можуть в'їжджати дипломати, наскільки нам пояснювали, й інші категорії", - розповів Демченко.

Популярні відео

Читайте також

Речник Держприкордонслужби порадив детальніше вивчати правила перетину кордону "на офіційних ресурсах Угорщини, зокрема і посольства Угорщини в Україні".

Також він зазначив, що на рівні прикордонників і митників триває діалог з угорською стороною, аби контрольні процедури проходили якнайшвидше.

Як відомо, Угорщина з 29 червня відкрила всі пункти пропуску на кордоні з Україною. Водночас Україна не потрапила до "зеленого списку" країн, яким ЄС рекомендує відкривати кордони.

Джерело Україна 24 Теги