Росія доведена до відчаю — ексміністр про поворот у справі MH17

Павло Клімкін розповів, чим важливий позов Нідерландів у справі збитого "Боїнга"

Росія доведена до відчаю — ексміністр про поворот у справі MH17

Нідерланди подають окремий позов проти Росії до Європейського суду з прав людини через збиття літака рейсу MH17 у липні 2014 року. Про що це свідчить, розповів ексміністр закордонних справ Павло Клімкін в ефірі каналу "Україна 24".

"Це більше ніж жест. Це дія, на яку ми довго чекали. Але для Нідерландів було важливо зібрати всі нюанси юридичні, всі нюанси доказів – і зараз вони готові іти як держава. Було важливо, щоб Нідерланди підтримали своїх громадян, причому не тільки міжнародною правовою позицією, а і з точки зору прав людини, оскільки позов поданий до Європейського суду з прав людини. Для мене це дуже важливий крок. Зараз Україна, звичайно, має допомогти Нідерландам усім, чим може", — сказав він. 

Популярні відео

Клімкін пояснив, чому цей крок Нідерландів дуже важливий.

"У будь-якому випадку це дуже важливий розвиток у справі збиття MH17, в ньому є дуже важлива символіка. Зараз у цьому розслідуванні Нідерланди присутні як держава. І це свідчить про те, що вони реально хочуть довести справу до кінця. Раніше Росія нервувала, а тепер вона близька до розпачу, оскільки вона розуміє, що справу буде доведено до кінця", — сказав він.

Читайте також: Розгляд справи MH17 — у МЗС назвали дату рішення суду

Нідерланди подають позов до Європейського суду з прав людини, щоб домогтися "правди, справедливості та відповідальності" для всіх жертв катастрофи, пише Reuters з посиланням на лист уряду. Про своє рішення Нідерланди оголосили 10 липня.

Раніше політолог розповів, чому Росія затягує суд щодо "Боїнга" MH17.

Джерело Україна 24 Теги