Навіщо Путін лякає Україну вторгненням - відома журналістка про плани Росії

Президент Росії мріє "пробити коридор" до Криму, заявила Олеся Бацман

Навіщо Путін лякає Україну вторгненням - відома журналістка про плани Росії

Президент Росії Володимир Путін лякає Україну військовим вторгненням, щоб змусити її відновити постачання води з Дніпра в окупований Крим.

Таку думку висловила в ефірі телеканалу "Україна 24" журналістка, головред видання "Гордон" Олеся Бацман, коментуючи масштабні військові навчання в Росії "Кавказ 2020", намічені на вересень.

"Існують міжнародні правові акти, згідно з якими позиція однозначна: за територію, яка була окупована, несе відповідальність окупант, він повинен забезпечувати територію всім необхідним. Як тільки Україна поверне собі Крим, буде забезпечувати. Але поки для Росії ця ситуація залишається найнеприємнішою. Саме через це ведуться розмови, що Путін нападе, що Путін терміново готує восени відкриту велику війну проти України. Йому потрібно пробивати коридор і забезпечувати водою Крим", - сказала Бацман.

Популярні відео

Читайте також: Війська Росії біля кордонів України: генерал пояснив, чи є загроза

Як відомо, російські навчання "Кавказ 2020" заплановані на вересень цього року. Очікується залучення принаймні 100-120 тисяч осіб, 3 тисяч бойових броньованих машин, з них не менше 500 танків, 300 літаків, 250 гелікоптерів, 50 кораблів і до 5 підводних човнів. У Міноборони України назвали російські навчання елементом тиску на Україну.

Директор Міжнародного центру протидії російській пропаганді Юрій Кочевенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чим Україна може відповісти на російські навчання "Кавказ 2020".

Джерело Україна 24 Теги