Гордон розповів, як Саакашвілі накричав на президента США

Журналіст нагадав про події російської агресії проти Грузії

Гордон розповів, як Саакашвілі накричав на президента США

Відомий журналіст Дмитро Гордон розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що під час російської агресії проти Грузії президент Михайло Саакашвілі кричав на американського лідера Джорджа Буша-молодшого, вимагаючи втрутитися.

"Олександр Турчинов говорив мені про те, що західні партнери закликали не воювати за Крим. Михайло Саакашвілі говорив мені про те, що західні партнери просили його про те, щоб не воювати за Грузію. Мені складно від усвідомлення цього факту. Коли Саакашвілі вже на Джорджа Буша-молодшого кричати почав, що російські танки йдуть на Тбілісі, ось тоді 7-ий флот США увійшов у Чорне море і почалися рухи. Саакашвілі на Буша кричав", - розповів Гордон.

Популярні відео

Читайте також: "Це його останній парад": екссоратник Саакашвілі про Путіна

За словами журналіста, керівництво України повинно було "послати західних партнерів за відомою адресою і захищати Україну".

"Це моя думка. Не треба слухати іноді тих, хто тобі намагається щось порадити. Треба діяти, виходячи з того, що це твоя країна, твоя земля, і якщо ти виявиш тверду волю і мужність, ти відвоюєш", - сказав він .

Раніше відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів анекдот про президента РФ Володимира Путіна й "обнулення" його термінів.

Теги