"Це його останній парад": екссоратник Саакашвілі про Путіна

Російська влада сьогодні зіткнулася з великими проблемами, вважає Давид Сакварелідзе

"Це його останній парад": екссоратник Саакашвілі про Путіна

Парад з нагоди 75-річчя перемоги у Другій світовій війні, який провів у Москві президент Росії Володимир Путін, може стати останнім для російського лідера.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" ексзаступник генпрокурора України, колишній кандидат у народні депутати від партії Михайла Саакашвілі "Рух нових сил" Давид Сакварелідзе.

"Коли я дивився на штучний химерний парад Путіна, у мене склалося враження, що це його останній парад... Це була примха загубленої в часі людини, в якої в лікарнях помирають мільйони людей від коронавірусу, вони не можуть впоратись із елементарними питаннями. Економіка в мінусі, він скотився до рейтингу 25%, у нього немає фізично грошей на війну, хоча іноді він не піддається логічним міркуванням або розрахункам", - сказав Сакварелідзе.

Читайте також: "Путін просто набрид": головред видання "Гордон" про референдум у Росії

Колишній заступник генпрокурора зазначив, що Україні сьогодні треба "готуватися до найгіршого" і розвивати країну, щоб захищати себе від агресії РФ.

"В якій ситуації сьогодні перебуває Україна? Один суттєвий шматок країни сьогодні відірвали так само, як Абхазію і Цхінвальський регіон у Грузії", - підкреслив він.

При цьому Сакварелідзе висловив переконання, що Росія "розуміє чітко, що на повномасштабну війну вона не готова сьогодні - ні політично, ні економічно".

Популярні відео

Раніше відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" розповів анекдот про президента РФ Володимира Путіна і "обнулення" його термінів.

Джерело Україна 24 Теги