Ми на порозі нової реальності — Клімкін про новий скандал з Росією

Ексміністр закордонних справ розповів, як Росія може співпрацювати з талібами

Ми на порозі нової реальності — Клімкін про новий скандал з Росією

Росія може співпрацювати з талібами. Про це заявив ексміністр закордонних справ Павло Клімкін в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Я цього не виключаю (плату талібам з боку Росії за голови американських солдатів - ред.). Якщо це не спекуляція, то може бути дві версії — що вони діяли самостійно, або Путін знав про це. Люди, яких я знаю у Вашингтоні, люблять спекулювати на цю тему. Це серйозна історія. Є інформація про грошові перекази, є інформація від талібів, є інформація від медіаторів.

Вчора я почув, що з'явився іранський слід, ми знаємо, що в іранців тісні зв'язки з деякими угрупованнями. Ця історія щонайменше заслуговує детальної перевірки. Я не виключаю будь-яких дій російських спецслужб, які можуть працювати в Афганістані", — розповів він.

Читайте також: Путіну вигідно тягнути час — Клімкін щодо проблеми переговорів по Донбасу

Клімкін розповів, як може далі розвиватися ситуація.

"Це може призвести до зміни парадигми та американського підходу до Росії. Зараз відносини — це стримування і вибіркова співпраця, і це може змінитися на активне стримування, тобто не реагування, а активне стримування і співпрацю лише в критичних галузях. І це буде інша реальність", — сказав він.

Популярні відео

В кінці червня американська газета The New York Times з посиланням на три джерела повідомила про те, що влада США перехопила дані про грошові трансфери з підконтрольних російській розвідці рахунків на банківські акаунти, пов'язані з учасниками руху "Талібан". Ці відомості влада розцінила як доказ того, що Росія таємно пропонувала винагороду за вбивство військових міжнародної коаліції в Афганістані, в тому числі американських військовослужбовців.

Раніше Клімкін розповів, які наслідки матиме для світу розширення повноважень Путіна.

Джерело Україна 24 Теги