Є багато тривожних сигналів — ексміністр про військові навчання в Росії

Колишній міністр закордонних справ розповів, яка є небезпека військового нападу з боку Росії

Є багато тривожних сигналів — ексміністр про військові навчання в Росії

Росія не може собі дозволити напасти на Україну. Про це заявив ексміністр закордонних справ Костянтин Грищенко в ефірі телеканалу "Україна 24", коментуючи військові навчання в Росії "Кавказ 2020".

"Думаю, що підготовка до загострення ситуації з боку Росії проводиться постійно, і на сьогодні є багато тривожних сигналів, у тому числі й заяви самого президента про історичне минуле, яке може стати одним з елементів виправдання того, що може трапитися.

З іншого боку зрозуміло, що Російська Федерація не може собі сьогодні дозволити з раціональної точки зору йти на те, що може викликати подальше посилення санкційного режиму та більшу ізоляцію, особливо в контексті можливої ​​перемоги Байдена в США", — сказав він.

Популярні відео

За словами Грищенка, більше варто побоюватися дестабілізації в країні.

"Найбільша загроза для України сьогодні — не стільки підготовка Росії до масштабних наступів, скільки можлива дестабілізація ситуації всередині країни, чим може скористатися Росія", — зазначив він.

Читайте також" Військові навчання в Росії: експерт розповів, чим може відповісти Україна

Навчання "Кавказ 2020" заплановано на вересень цього року. До участі в навчаннях запрошені контингенти збройних сил 17 країн-партнерів. Очікується залучення принаймні 100-120 тисяч осіб, 3 тисячі бойових броньованих машин, з них не менше 500 танків, 300 літаків, 250 гелікоптерів, 50 кораблів і до 5 підводних човнів. У Міноборони України заявили, що ці навчання є елементом тиску на Україну.

Джерело Україна 24 Теги