"Влада Путіна нагадує царську": Клімкін розповів про небезпеку

Ексміністр закордонних справ розповів, які наслідки матиме для світу розширення повноважень Путіна

"Влада Путіна нагадує царську": Клімкін розповів про небезпеку

Про обнулення президентських термінів Володимира Путіна і розширення його повноважень висловився колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Він не просто залишається керівником країни, його влада зараз більше схожа на царську, ніж президентську, оскільки жоден глава цивілізованої держави не може, наприклад, скасовувати вето двома третинами голосів у парламенті. А він тепер може за рахунок ручного конституційного суду. Те, що він може робити, призначаючи та впливаючи на призначення всіх суддів, все, що відбувається в Росії, дає йому владу, якої немає у жодного цивілізованого керівника", — сказав він.

Читайте також: Путіну вигідно тягнути час — Клімкін щодо проблеми переговорів по Донбасу

Клімкін вважає, що через внутрішні проблеми Росії є великий ризик, що влада спробує компенсувати їх шляхом зовнішньої агресії.

"Путін буде залишатися при владі. Раніше він був головним "смотрящим" і гарантом, а зараз дійсно матиме владу, яка нагадує царську. І зараз він знаходиться в непростій ситуації, тому що внутрішні проблеми нашаровуються, вони не мають простих чи популярних рішень, тому шанс на те, що він буде намагатися балансувати за рахунок зовнішніх ескалацій або провокацій, дуже високий", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, 1 липня в Росії відбулося голосування за внесення поправок до Конституції, яка розширює повноваження Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги