"Путін просто набрид": головний редактор видання "Гордон" про референдум у Росії

При Путіні виросло покоління, яке живе на різних планетах з президентом РФ, вважає журналістка

"Путін просто набрид": головний редактор видання "Гордон" про референдум у Росії

Президент Росії Володимир Путін, попри сфальсифікований референдум щодо продовження повноважень до 2036 року, втрачає популярність серед росіян, рівень довіри до нього впав.

Про це заявила в ефірі каналу "Україна 24" журналістка, головний редактор видання "Гордон" Олеся Бацман.

"Що стосується голосування і його результатів - не знаю, хто Путіна напоумив. З точки зору порушення права він міг не йти на цей нібито референдум. З правової точки зору це сумнівний захід. А з інформаційної точки зору воно йому пішло в мінус і показало, що при Путіні виросло вже покоління, яке йде і може голосувати", - сказала вона.

Читайте також: Навіщо Путіну референдум - політолог висунув несподівану версію

Як зазначила Бацман, нове покоління росіян "перебуває на різних планетах з Путіним".

"Ця наформалінена людина, яка не користується інтернетом, не знає, що таке комп'ютер або айфон, а читає все з папок, які йому по-старому, за радянським зразком, готує його оточення. Вони настільки відірвані один від одного, що голосування показало ставлення народу, особливо молодого покоління, до Путіна - він просто набрид. Його рівень підтримки впав до рекордного мінімуму, і це лише ті цифри, які нам показують. Реальні цифри ще менші", - заявила журналістка.

При цьому Бацман зазначила, що Путін "піде на вічне правління, обмежене його фізичними можливостями".

Популярні відео

Як відомо, референдум щодо поправок до конституції Росії пройшов 1 липня. За попередніми підсумками, майже 78% росіян підтримали поправки, які обнуляють президентські терміни Путіна і дозволяють йому залишатися на чолі РФ до 2036 року.

Раніше відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" розповів анекдот про президента РФ Володимира Путіна і "обнулення" його термінів.

Джерело Україна 24 Теги