Росіянам що не підсунь - все з'їдають: Гордон розповів анекдот про Путіна

Журналіст порівняв президента РФ з головою узбецького колгоспу

Росіянам що не підсунь - все з'їдають: Гордон розповів анекдот про Путіна

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що президент РФ Володимир Путін може "згодувати" росіянам будь-яку свою ідею, а також зазначив, що поведінка російського лідера нагадує радянський анекдот.

"Росія - дивовижна країна, що не підсунь - все з'їдають. Спочатку Путін каже: я не піду на наступний термін, буду дотримуватися Конституції. А зараз: ні, треба обнулитися, треба знову йти і бути довічним президентом... Що хочемо, те і робимо, у них це добре виходить. Захотіли у Грузії відхопити територію - відхопили, Захід проковтнув, захотіли в України - відхопили, Захід знову проковтнув. Зараз вони осміліли і кажуть: нам взагалі все одно... З голосуванням у них плутанина, голосують по два, по три рази", - сказав журналіст.

Читайте також

Коментуючи політику Путіна, Гордон розповів анекдот про узбецький колгосп:

"Виступає на зборах голова і каже: нам у колгосп прийшли три "Волги". Першу я беру собі, тому що я голова. Заперечень немає? Нема. Другу "Волгу" я беру своїй дружині, бо вона головний бухгалтер. Заперечень немає? Всі: немає. Третю "Волгу" я беру своїй дочці, тому що вона головний механізатор. Заперечень немає? Піднімає руку літній узбек і каже: маладец, піляд! Я, коли дивлюся на Путіна і на його обнуління, хочеться сказати "молодець".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" заявив про бажання взяти інтерв'ю у президента Росії Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги