"Лукашенко втратив зв'язок з реальністю": політик про вибори в Білорусі

Президент Білорусі намагається зупинити неминучі зміни, заявив Юрій Губаревич

"Лукашенко втратив зв'язок з реальністю": політик про вибори в Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заради перемоги на виборах глави держави залякує виборців, влада бореться проти опозиції арештами і великими штрафами.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив глава білоруського руху "За свободу" Юрій Губаревич.

"Олександр Лукашенко використовує страшилки, щоб зупинити неминучі зміни. Тому що настрої в білоруському суспільстві вкрай негативні по відношенню до чинного президента. Люди вже втомилися від 26 років його правління. І якщо неможливо задобрити населення якимись черговими подачками, як підвищення пенсій або зарплат, у хід йдуть залякування і погрози", - зазначив Губаревич.

Читайте також: Арешт головного суперника Лукашенка: Гордон зробив гучну заяву

За його словами, до затриманих активістів регулярно додають нових.

"Наразі близько 20 осіб утримуються у в'язницях за кримінальними справами - це політичні опоненти Лукашенка. Також понад 300 адміністративних справ було заведено за останні два тижні. Це великі штрафи й арешти для тих, хто посмів протестувати на вулиці", - зазначив білоруський політик.

Як підкреслив Губаревич, головний фактор дестабілізації - це саме правління Лукашенка.

"За 26 років він вже втратив зв'язок з реальністю. Під час епідемії COVID-19 він радив лікуватися тракторами і горілкою... Невідомо, яка статистика, не були введені навіть запобіжні методи, що дозволило б стримати зростання захворювання. Все це відбилося на настроях людей. Сюди можна додати і проблеми в економіці, і відсутність прав і свобод, що ми вже переживаємо багато десятиліть. Таке хамське ставлення до людей влада демонструвала і раніше, але зараз просто накопичилося", - заявив він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше політичний оглядач Віталій Циганков в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Олександр Лукашенко перетворив вибори президента Білорусі, намічені на 9 серпня, на силову операцію спецслужб.

Джерело Україна 24 Теги