"Він боїться" - економіст пояснив дії Путіна

Путін розуміє, що люди можуть у будь-який момент вийти на вулиці Москви

"Він боїться" - економіст пояснив дії Путіна

Російський економіст Сергій Алексашенко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, чому президент Росії Володимир Путін концентрує все більше влади у своїх руках.

«Путін посилює позиції президента у владі. Він концентрує ще більше влади. Здавалося б, абсурд - і так у нього вся влада. Але він формально збільшує її. Відповідно, далі буде продовження того процесу, який ми спостерігали останні 20 років, - посилення політичного режиму, обмеження громадянських прав і свобод і все більший застій у російській економіці», - заявив економіст.

Популярні відео

Він нагадав, що у вересні 2021 року в Росії відбудуться вибори до Держдуми.

«І не випадково нещодавно був прийнятий закон, який забороняє висуватися кандидатами людям, які засуджені за 58 статтями. Тепер, крім Навального і Ходорковського, будуть сотні людей, які не зможуть балотуватися через цей список 58 статей. Буде ще більш слухняна і лояльна Держдума», - наголосив Алексашенко.

За його словами, Путін боїться «кольорової» революції.

«Він добре розуміє, що «кольорова» революція - це з'єднання опозиції в парламенті, нехай навіть не дуже численне, і протестувальників на вулиці. Протестувальників на вулиці він бачив у Москві влітку минулого року. І він розуміє, що ці люди нікуди не зникли, що вони можуть у будь-який момент вийти на вулиці Москви. Відповідно, потрібно ще більше закрутити гайки і зробити так, щоб в Думу зразка 2021 року і миша не проскочила», - вважає експерт.

Читайте також: Путін намалював собі історичну місію — експрем'єр про великий задум Кремля

Нагадаємо, 11 березня Держдума і Рада Федерації ухвалили закон про поправки до Конституції РФ. Пізніше Путін підписав указ про голосування з питання схвалення змін до Конституції Росії. Його повинні були провести 22 квітня, однак перенесли через пандемію коронавірусу на 1 липня.

 
Джерело Україна 24 Теги