Путін хоче посварити Німеччину та Францію — німецький політик назвав причину

Член німецького Бундестагу розповів, навіщо Путіну потрібно змістити центр уваги в Європі

Путін хоче посварити Німеччину та Францію — німецький політик назвав причину

Президент Росії Володимир Путін намагається перемістити центр обговорення домовленостей щодо України з Німеччини до Франції. Про це заявив німецький політик, що представляє "Союз 90/Зелені", член німецького Бундестагу Омід Нуріпур під час Київського Безпекового Форуму, який транслював телеканал "Україна 24".

"Очевидно, що він намагається нас розділити. Конкретно в цьому випадку він намагається розділити Францію та Німеччину. Тому що Франція — єдина держава-член ЄС, яку він згадує. Але очевидно, що ЄС відіграє величезну роль, коли йдеться про стримування російської агресії в Європі та, звісно, надання допомоги Україні. Звісно, ЄС міг би робити більше, але очевидно, що пан Путін намагається зсунути центр уваги в напрямку Парижу. І, чесно кажучи, одна з причин цього полягає в тому, що президент Франції зробив декілька заяв, які могли бути невірно інтерпретовані стосовно до Росії.

Після того, як президент Макрон говорив про дружбу з Росією і що наразі тероризм є більшою проблемою, ніж Росія, це його цитата, — але після того відбулася зустріч у нормандському форматі, і розколу між Німеччиною та Францією не було. Тож все добре. Але очевидно, що він продовжуватиме це робити", — сказав він.

Читайте також: Путін намагається принизити Україну — експрем'єр про статтю президента РФ

За словами німецького політика, заради досягнення своєї мети Володимир Путін намагається викривити історичні події.

"По-друге, він спирається у своєму наративі на історію. А в цьому випадку це абсолютно викривлене представлення історії. Тому що історія, очевидно, покладає велику вагу відповідальності Німеччини перед Росією, але не перед Росією як такою, а й перед усіма іншими державами, які тоді входили до складу Радянського Союзу", — сказав Нуріпур.

Популярні відео

Раніше американська дипломатка, колишня помічниця держсекретаря США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд заявила, що країни Заходу не зацікавлені в тому, щоб робити РФ своїм постійним ворогом.

Джерело Україна 24 Теги