"Брязкання зброєю": російський ексдепутат назвав причину параду в Москві

Російський політик Ілля Пономарьов розповів, на що сподівався Путін під час проведення параду

"Брязкання зброєю": російський ексдепутат назвав причину параду в Москві

Російський ексдепутат Ілля Пономарьов в ефірі каналу Україна 24 "розповів, для чого президент РФ Володимир Путін провів парад Перемоги.

"Справжня причина проведення параду — в тому, що 1 липня буде голосування за поправки до Конституції, і заради цього все і затівалося. Спочатку святкування 75-річчя перемоги явно було більше призначене для міжнародного споживання, очікувалося, що приїдуть лідери різних країн світу і можна буде з ними вирішувати питання, пов'язані з санкціями й так далі. Через пандемію всього цього не сталося, ну хоча б для внутрішнього користування це відпрацьовано", — сказав він.

Читайте також: Путін готується до параду — історик розповів, чому його не скасують

За словами депутата, таким чином Путін намагається погрожувати Заходу.

"Путін останнім часом робить багато дивних заяв, які з точки зору міжнародної арени нічого, крім роздратування і страху, не викликають. Все це брязкання зброєю потрібно для того, щоб домовлятися. Парад — це, в тому числі, і нагадування решті світу, щоб Росію не списували з рахунків", — сказав Пономарьов.

Популярні відео

Нагадаємо, військовий парад у Москві пройшов 24 червня. Він мав відбутися 9 травня, проте був перенесений на червень через пандемію коронавірусу.

У Росії 1 липня відбудеться голосування за поправки до Конституції, які, серед іншого, передбачають продовження законного терміну правління Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги