В Італії від коронавірусу одужав 101-річний чоловік, який народився під час "іспанки"

Пацієнт, що одужав, переживає вже другу наймасовішу пандемію у світі

В Італії від коронавірусу одужав 101-річний чоловік, який народився під час "іспанки"

В італійському місті Ріміні від коронавірусу одужав 101-річний чоловік.

Про це повідомили італійські ЗМІ. Пацієнт, чиє ім'я не розголошується, провів в лікарні трохи понад тиждень.

"Він впорався. Сім'я забрала його додому. Це вчить нас тому, що навіть в 101 рік наша доля не вирішена", — заявила заступник мера Ріміні Глорія Лізі.

"Ця людина, якому понад 100 років, дає надію на майбутнє, в той час як кожен день в сумних хроніках нам механічно розповідають про вірус, найбільше зачіпає літніх людей", — додала Лізі.

Варто зазначити, що пацієнт народився в 1919 році, коли у світі була зафіксована одна з наймасовіших пандемій —  так званий іспанський грип Тоді захворіли 29,5% населення Землі, померло, за різними даними, від 2,7 до 5,3% жителів планети.

Нагадаємо, 31 грудня 2019 року китайська влада заявила про спалах пневмонії в місті Ухань. Захворювання виявилося новим типом коронавірусу, якому присвоєно офіційну назву COVID-19. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила спалах нового коронавірусу пандемією.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнт одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки.

Теги