Арешт головного суперника Лукашенка: Гордон зробив гучну заяву

За словами журналіста, він міг стати мимовільною причиною арешту

Арешт головного суперника Лукашенка: Гордон зробив гучну заяву

Опозиційний кандидат в президенти Білорусі Віктор Бабарико незадовго до арешту збирався дати інтерв'ю українському журналісту Дмитру Гордону. Про це розповів сам Гордон в ефірі каналу "Україна 24".

"Небезпечна історія одна сталася. Я вам першому розповім. На мене вийшов пан Бабарико. Це головний претендент на пост голови Білорусі в суперництві з Олександром Лукашенком. Він захотів, щоб ми зробили з ним інтерв'ю. Я з задоволенням погодився. Це цікаво, безумовно", — сказав він.

Читайте також Лукашенку доводиться вибирати між владою і Заходом: політолог озвучив підсумок

Але, за словами Гордона, незадовго до запланованої зустрічі Бабарико був затриманий.

"Ми домовилися з ним на минулий четвер (18 червня - ред.) на 21:00, в четвер вранці його затримали. І знаючі люди кажуть мені, що це затримання планувалося пізніше, але затримали його спеціально, щоб він не наговорив зайвого. Ось це вже цікаво", — сказав журналіст.

Популярні відео

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі відбудуться вибори президента. Віктор Бабарико — кандидат в президенти Білорусі на виборах 2020 року, проти якого порушили кримінальну справу за підозрою у відмиванні грошей та ухилянні від сплати податків. Віктор Бабарико та його син Едуард були затримані вранці 18 червня, коли понесли здавати в ЦВК частину підписів, зібраних за висунення кандидатом у президенти.

Джерело Україна 24 Теги