Парад Путіна може бути пов'язаний зі змінами в Кремлі - військовий експерт

Військовим важливо показати саме Путіну, що Збройні сили боєздатні

Парад Путіна може бути пов'язаний зі змінами в Кремлі - військовий експерт

Російський журналіст, військовий оглядач Павло Фельгенгауер в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про важливість параду Перемоги в Москві для президента Росії Володимира Путіна і вищого військового керівництва країни.

«Те, що така велика кількість політиків, яких очікували, не приїхали - це прикро для Путіна. Прикро ще й тому, що парад влаштували великий, але для російського народу 24 червня нічого не означає на відміну від 9 травня. З іншого боку, Путін який парад хотів, такий і отримав. Це важливо для нього, для російських військових. Тому що їм важливо показати саме Путіну, що Збройні сили боєздатні», - зазначив експерт.

Популярні відео

За його словами, найближчим часом будуть суттєві зміни у військовому керівництві в Росії, оскільки міністру оборони Сергію Шойгу 65 років, йому не можна більше продовжувати службу.

«Якщо він і продовжить служити, то вже цивільним, він не може служити військовим. І начальнику Генштабу Валерію Герасимову теж скоро 65 років. Будуть серйозні зміни. Важливо, кого Путін обере. Тому важливо і для генералітету показати, так би мовити, товар обличчям. Але інша річ, виникли проблеми з дефіцитом бюджету через коронавірус, і військові показують президенту, що армія сильна і що скорочувати військовий бюджет не треба», - заявив Фельгенгауер.

Читайте також: Путін готується до параду — історик розповів, чому його не скасують

Нагадаємо, раніше російський економіст, колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чому парад Перемоги в Росії відбудеться саме влітку.

Джерело Україна 24 Теги