Путін весь час намагається переписати історію війни - Гордон

Радянський Союз і гітлерівська Німеччина в перші роки війни співпрацювали

Путін весь час намагається переписати історію війни - Гордон

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про співпрацю СРСР і гітлерівської Німеччини в перші роки Другої світової війни і бажання президента Росії Володимира Путіна приховати цей факт.

«Путін статтю написав про історію війни. Він весь час хоче переписати історію Другої світової війни, вперто наполягаючи на тому, що СРСР не винен у розв'язанні Другої світової, на тому, що пакт Молотова-Ріббентропа це було чудово, і не тому Європу пошматували, що два людожери Гітлер і Сталін підписали цей пакт», - зазначив журналіст.

Однак, за його словами, є унікальні історичні кадри спільного параду військ Вермахту і Червоної армії в 1940 році в Бресті.

«Радянський Союз і гітлерівська Німеччина співпрацювали. СРСР постачав до Німеччини багато корисних копалин. Радянські льотчики і танкісти навчалися в Німеччині. Вони були допущені на всі заводи», - заявив Гордон.

Читайте також: Путін готується до параду — історик розповів, чому його не скасують

Нагадаємо, раніше російський економіст, колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чому парад Перемоги в Росії відбудеться саме влітку.

Джерело Україна 24 Теги