Телевізор не працює, це лякає Лукашенка — політолог

Експерт розповів про протестні настрої в Білорусі та про рейтинг Олександра Лукашенка

Телевізор не працює, це лякає Лукашенка — політолог

У Білорусі не припиняються акції проти президента Олександра Лукашенка. Політолог Ігор Тишкевич в ефірі каналу "Україна 24" розповів про те, яка зараз ситуація в сусідній країні.

"Протестні настрої нікуди не зникнуть, завдання влади під час паузи після збору підписів спробувати працювати, з одного боку, з традиційним електоратом методами залякування. І, з іншого боку, — в інформаційному полі, створюючи потрібний порядок для того, щоб міський середній клас, який для Лукашенка виявився повною несподіванкою, змінив свою думку або вийшов в позицію нейтральності. Влада програє всім новим медіа дочиста, і це дуже сильно нервує Лукашенка, тому що звичний телевізор не працює", — сказав він.

Читайте також "Лукашенко не розуміє, як це": експерт про проблеми президента Білорусі

Політолог розповів про головний страх білоруського президента.

"24% підтримки Лукашенка — це рейтинг довіри. Лукашенко звик, що він входить (у виборчий процес - Ред.) з електоральним рейтингом плюс-мінус 50%. Руйнується система легітимності влади, як тільки це відбувається, руйнується, в тому числі, система силового придушення. І саме ця перспектива лякає Лукашенка", — сказав він.

Популярні відео

Раніше політолог Вадим Карасьов заявив, що в Білорусі люди втомилися від Олександра Лукашенка.

У серпні 2020 року в Білорусі відбудуться чергові президентські вибори. Олександр Лукашенко є беззмінним головою держави — він президент незалежної Білорусі з 1994 року.

Джерело Україна 24 Теги