"Повна маячня": російський опозиціонер про важливий план Путіна

Російський політик розповів, як люди сприймають голосування за поправки до Конституції

"Повна маячня": російський опозиціонер про важливий план Путіна

Росіяни не розуміють, що означають поправки до Конституції, які влада планує ухвалити. Про це заявив російський політик, соратник опозиціонера Олексія Навального Володимир Мілов в ефірі каналу "Україна 24".

"Сюрреалістична історія. Люди не розуміють, що відбувається. Багато говорили про Парад перемоги, ви уявляєте, наскільки це для Путіна важливо, як він готувався до 75-річчя, ключової пропагандистської події? Але це все потонуло в референдумі щодо Конституції, ніякого параду не видно, ніхто про нього не говорить, все забито плакатами, де намальований Пушкін і написано "проходимо голосувати" немовби від його імені. Я не знаю, що вони цим хотіли сказати, це повна маячня", — сказав він.

Популярні відео

За словами Мілова, опозиція розділилася в думках щодо голосування.

"Стосовно опозиції — є різні погляди. Дуже пожвавилися ті, хто залишався в тіні Навального, сам він зайняв нейтральну позицію. Є люди, які незадоволені, що були в тіні, вони бачать, що є якийсь запит проголосувати, і пожвавилися. Людей же тема голосування щодо Конституції не цікавить взагалі. Швидше за все, більшість проголосує "за", тому що люди не в курсі, про що це. З телевізора їм розповідають про суверенітет, індексацію пенсій, а про продовження термінів правління Путіна нічого немає. Начальство хоче — чому б і не проголосувати...

Це не можна назвати голосуванням, це якесь незрозуміле опитування. Я впевнений, що вони просто озвучать результат, який заздалегідь намальований. Ми вважаємо, що не треба вплутуватися в явно програшну битву, треба створювати інші приводи для масових протестів", — сказав він.

Читайте також: Путін намалював собі історичну місію — експрем'єр про великий задум Кремля

Нагадаємо, 11 березня Держдума і Рада Федерації ухвалила закон про поправки до Конституції РФ. Пізніше Путін підписав указ про голосування з питання схвалення змін до Конституції Росії. Його повинні були провести 22 квітня, однак перенесли через пандемію коронавірусу на 1 липня.

Джерело Україна 24 Теги