Радник Байдена розповів, як Росія використовує війну проти України

Авторитарні країни намагаються послабити демократичний табір, заявив Майкл Карпентер

Радник Байдена розповів, як Росія використовує війну проти України

Росія разом з іншими авторитарними країнами намагається підірвати єдність західного світу, одним з інструментів Кремля є війна в Україні.

Про це під час Київського Безпекового Форуму в ефірі каналу "Україна 24" заявив виконавчий директор Пенн-Байден Центру з дипломатії та глобальної взаємодії, зовнішньополітичний радник віцепрезидента США Джо Байдена Майкл Карпентер.

Читайте також: "Росія дуже хоче цього": експрем'єр назвав дві мети РФ

Як зазначив радник Байдена, такі авторитарні країни, як Росія, Китай, Іран або Венесуела, "дуже хотіли б розділити та послабити демократичний табір.

"Для них ця слабкість і відсутність єдності, особливо в трансатлантичному контексті, є ключем для досягнення їх цілей. Наприклад, Росія не може вдатися до енергетичного шантажу, якщо ми не розділені. Китай не може дозволити собі передачу технологій, якщо Захід потужний. І вони намагаються роз’єднати демократичний табір. Ми бачимо це не тільки у воєнних діях Росії і війні в Україні, яка є трагічною і забрала 13 тисяч людських жертв. Ми бачимо це також у потужних підривних діях, активних діях, які Росія та інші країни, такі як Китай, Іран, використовують для того, щоб підірвати наші демократичні системи", - заявив він.

Популярні відео

Нагадаємо, радник віцепрезидента США Джо Байдена Майкл Карпентер також заявив в ефірі каналу "Україна 24", що в Україні група політиків хоче реваншу режиму Віктора Януковича.

Джерело Україна 24 Теги