Це замовні акції — психолог про протести в США

Експерт розповів, які фактори розпалюють заворушення в США і чим вони відрізняються від європейських протестів

Це замовні акції — психолог про протести в США

У США не вщухають протести проти расизму. Чим вони викликані і чому не вщухають, розповів психолог Дмитро Попов в ефірі каналу "Україна 24".

"У протестах в США збіглося два моменти. Перший — хтось дозволив собі використати накопичену століттями агресію темношкірого населення, а друге — хтось профінансував це для своїх корисливих політичних і економічних цілей. Збіг цих двох моментів і вилилося у великі заворушення, погроми, вуличні зіткнення. Це використання певних накопичених психологічних феноменів. Крім того, білі є більшістю, протести ж завжди розпалюють радикальні маси, а вони найчастіше є меншістю. Це психологія мас", — зазначив він.

Читайте також: Трампа перетворюють на Януковича - політтехнолог про заворушення у США

Стосовно Європи, то там відбувається просте копіювання, хоча варто подумати, хто в цьому може бути зацікавлений, сказав психолог. Він допустив, що саме в Європі йде безкорисливий волонтерський рух.

Популярні відео

Психолог розповів, що потрібно зробити, щоб протестуючі заспокоїлися.

"Потрібні конкретні заходи, які повинна проводити влада, і потрібна хороша робота правоохоронних органів - вони повинні дотримуватися закону і поважати протестуючих", - сказав він.

Нагадаємо, масові заворушення в США почалися після того, як в Міннеаполісі 25 травня поліцейський при затриманні вбив чорношкірого чоловіка Джорджа Флойда. Це викликало хвилю протестів у багатьох містах, які переросли в погроми.

Джерело Україна 24 Теги