Україні не можна бути невидимою - порада від німецького політика

Ніко Ланге пояснив, чому для української влади важливо зберігати активність

Україні не можна бути невидимою - порада від німецького політика

Україна в умовах, коли Європейський Союз заглиблений у внутрішні проблеми через кризу і коронавірус, має зберігати дипломатичну активність і не давати Європі "забути" про себе.

Про це під час дискусії Київського безпекового форуму в ефірі каналу "Україна 24" заявив німецький політик, голова офісу міністра оборони Німеччини Ніко Ланге.

"Для української влади важливо зберігати активність, аби бути на порядку денному європейських столиць, вести як формальний, так і неформальний діалог. І знову ж – не допустити невидимості України в час, коли є дуже багато викликів для європейських урядів", - наголосив Ланге.

Читайте також: "У Москві проблеми": журналіст про перенесення переговорів щодо Донбасу

Політик також прокоментував співпрацю України та ЄС в оборонній сфері.

"Якщо говорити про співпрацю в оборонній сфері, дуже важливо підтримувати, стимулювати поступ реформ саме в оборонній та безпековій сфері, тому що вже є значні досягнення попередніх урядів, які продовжує чинний уряд. Україна хоче з часом увійти до сім'ї НАТО, стати частиною європейської родини. Тому я думаю, що наша підтримка дуже важлива", - зазначив він.

Популярні відео

Нагадаємо, американський дипломат Курт Волкер в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що Росія намагається маніпулювати Україною в питанні виконання Мінських угод.

Джерело Україна 24 Теги