"Своєю агресією вони нам допомогли": Резніков подякував Росії

Віцепрем'єр заявив, що завдяки Росії Україна остаточно позбулася радянської спадщини

"Своєю агресією вони нам допомогли": Резніков подякував Росії

Російська агресія допомогла Україні зробити черговий крок до незалежності. Про це заявив віцепрем'єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков під час Київського безпекового форуму в ефірі каналу "Україна 24".

"Як не дивно, я почну зі слів подяки Російській Федерації. Своєю агресією, своєю розпочатою гібридною війною проти України насправді вони дали нам можливість зробити ще один крок до нашої незалежності. Адже незалежність просто так не здобувається, вона, на жаль, сплачується кров’ю, про що говорить історія людства. На сьогодні об’єднаність української нації набагато більша навколо ідеї єдиної унітарної України, ніж це було раніше. Про це говорять дослідження, це мої роздуми", — сказав він.

Популярні відео

Читайте также: "Ми ставимо представникам Донбасу три запитання": Олексій Резніков про переговори по ОРДЛО

За словами Резнікова, російська агресія допомогла українцям позбавитися від залишків радянської ідеології.

"Ми просто вивчаємо, що сьогодні переважна більшість українців, зокрема на підконтрольних уряду територіях Донбасу, наприклад, проти особливого статусу в принципі, не говорячи про включення його до Конституції. Тому ми можемо тільки подякувати за ту агресію, яка дає, наприклад, можливість Україні скинути цей зайвий баласт радянського спадку зі свого тіла", — сказав він.

Раніше Резніков заявив, що Мінські домовленості як мінімум, підлягають модернізації.

Джерело Україна 24 Теги