Путін може помилувати Єфремова - Гордон про ДТП з актором

Журналіст зазначив, що проукраїнська позиція Єфремова може вплинути на вирок

Путін може помилувати Єфремова - Гордон про ДТП з актором

Російський актор Михайло Єфремов, який п'яним спровокував смертельне ДТП у Москві, відомий своєю проукраїнською позицією. Погляди актора можуть вплинути на винесення йому вироку.

Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" журналіст Дмитро Гордон. За його словами, для Єфремова можливі два сценарії розвитку подій.

"По-перше, мені дуже шкода людину, яка загинула. Це жахливо. На її місці міг опинитися будь-хто з нас. Мені дуже шкода Мішу Єфремова, дуже шкода, що він зруйнував себе до такої міри, що не може з собою впоратися і сідає за кермо в такому стані. Я думаю, він, напевно, заснув за кермом або відключився, тому що, судячи з того, як рухалася його машина - вона втратила керування", - сказав Гордон.

Читайте також

Журналіст нагадав, що Єфремов - один з найталановитіших і найорганічних акторів кіно, який також стоїть на проукраїнській позиції.

"Він противник анексії Криму, він зайняв позицію: за Україну. Він брав участь у грандіозних виступах "Громадянин поет", читав вірші Дмитра Бикова на захист України. Тому мені ще прикріше за нього. Але він винен. Куди подітися? Дуже шкода і загиблого, і його. Я думаю, що його посадять. Бо інколи режими люблять показати, що перед законом усі рівні, для науки іншим. Нещодавно в Росії, хоч і символічно, на якийсь час посадили двох футболістів - Мамаєва і Кокоріна - за моторошні хуліганські дії в центрі Москви", - зазначив він.

Гордон заявив, що можливі два шляхи розвитку подій:

"Перший - Єфремова посадять до в'язниці і покажуть всім - дивіться, він винен, він алкоголік, наркоман, лібераст, Україну підтримував... Варіант другий, більш тонкий: Путін його помилує, тим самим виб'є табуретку з-під ніг у тих, хто буде його лаяти далі з боку ліберальної інтелігенції".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" розповів, кого з топ-пропагандистів Кремля він вважає талановитими людьми.

Джерело Україна 24 Теги